Drukuj

MEDIA DRIVING CUP

Imprezy: Iza Kuniewicz
Psy pasterskie, taniec z końmi, pokaz ptaków drapieżnych, trening skokowy prowadzony przez Marka Siudyma, pokaz kucia koni i strzyżenia psów, wędzenie pstrąga, przejażdżki bryczką - to atrakcje I Mistrzostw Polski Dziennikarzy MEDIA DRIVING CUP w Powożeniu, które odbyły się 23 września.

W jedną z wrześniowych niedziel Ireneusz i Natalia Kozłowscy przez cały dzień zapewniali szereg atrakcji odwiedzającym Jagodne k. Siedlec, a to co było gwoździem programu odbyło się pod koniec imprezy.
Mistrzostwa dziennikarzy w powożeniu zaprzęgami konnymi okazały się prawdziwą ucztą dla oka. Z mediów ogólnopolskich swoich sił spróbowali Bartłomiej Gliński z TVN oraz Piotr Górecki z "Wiadomości" TVP. Prasę lokalną reprezentowali Justyna Janusz z "Tygodnika Siedleckiego", Włodzimierz Korolczuk z "Życia Siedleckiego" oraz Przemysław Iwanek i Izabela Kuniewicz z "Kultury Siedleckiej". Nie zabrakło również redaktora naczelnego miesięcznika "Koń Polski" Marka Szewczyka oraz Renaty Kozłowskiej z miesięcznika "Mój Pies".

O zwycięstwie przesądziły wyniki czasowe. Pierwsze miejsce zajął Piotr Górecki, drugie Marek Szewczyk, natomiast trzecie wywalczyła Renata Kozłowska. Dziennikarze po odebraniu z rąk Prezydenta Miasta Siedlce Wojciecha Kudelskiego bardzo atrakcyjnych nagród, m.in. telewizora, zestawu kina domowego, przekazali je na cel dobroczynny. Ale na tym nie koniec. Zgromadzeni goście mogli jeszcze obejrzeć podobne zawody w wykonaniu profesjonalistów, w dużo szybszym tempie.

Widownia dopisywała od początku do samego końca, zebranych nie wystraszyła nawet pogoda. W końcu taka impreza nie zdarza się często, tym bardziej w tak urokliwym miejscu.strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.010 sekund