Drukuj

Street punk w najlepszym wydaniu

Koncerty: Klaudia Prus
Analogs i assBEST (2.11.2012)
Analogs i assBEST (2.11.2012)
Za nami drugi już występ w Siedlcach kultowej kapeli The Analogs, specjalizującej się w ulicznym, głośnym i agresywnym punku. Grupa wystąpiła 2 listopada w klubie "peHa". Suportem i zarazem współorganizatorem całego eventu była siedlecka formacja assBEST.

Panowie z obu kapel dali z siebie wszystko, a publiczność szalała pod sceną już od pierwszych akordów zagranych przez assBEST w składzie: Badyl, Wiśnia i Belo. Jak sami mówią, grają prosto, szybko i brudno. To właśnie dzięki nim już po raz drugi mogliśmy uczestniczyć w naszym mieście w koncercie The Analogs. Panowie z assBESTu chcą, by impreza ta była cykliczna. Z rozmowy z gitarzystą Analogsów dowiedziałam się natomiast, iż siedlecka publiczność bardzo przypadła im do gustu i z całą pewnością jeszcze do nas przyjadą.

Jednak mimo dużej dawki potężnej mocy, którą można było otrzymać od grających chłopaków, nie sposób nie wspomnieć, iż z organizatorski
Analogs i assBEST (2.11.2012)
Analogs i assBEST (2.11.2012)
ego punktu widzenia imprezę trudno nazwać do końca udaną. Pierwsze problemy zaczęły się już gdy przybyli fani musieli czekać ponad godzinę na rozpoczęcie koncertu. A potem - cóż, niewiele się poprawiło. Momentami, niestety tymi dłuższymi, nie sposób było usłyszeć wokalistów. Na szczęście wierni fani, znający teksty piosenek na pamięć, potrafili dobrze się bawić.

Mimo tych niedogodności, każdy kto znalazł się tego wieczoru w "peHa", z całą pewnością wyszedł zadowolony i naładowany punkową energią. Może też ciut poobijany od pogo, ale przecież o to chodzi.

Oi!


strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.010 sekund